Kumaş Kol band'ları

Alışılagelmiş standart plastik kol band larının misafirleriniz üzerinde vermiş olduğu olumsuz etkiyi ortadan kaldıran modern ve kullanışlı yeni bir ürün.

Misafirleriniz için, Yumuşak saten yapısı ile bilekte yumuşacık bir doku , üzerinde ki özel tasarımlar ile tatil süresince rahatlıkla taşıyacakları şık bir aksesuar .

İşletmeniz için, size özel tasarımlar ile misafirlerinizi diğerlerinden ayırt edebilme kolaylığı sağlayan , güneşten solmayan , sudan etkilenmeyen , antibakteriyel , esnemeyen , tekrar kullanılamayan , taklit edilmesi imkansız bir ürün.

Kumaş Bileklikler'imiz yapı itibarı ile Saten düz örme ve Saten kalın çizgili örme olmak üzere iki çeşit örme kumaştan imal edilmektedir. Her iki kumaş seçeneği için de beyaz kumaş üzerine insan ve çevre dostu su bazlı boyalar ile gerçekleştirilen çok renkli tasarım baskıları uygulanabilmekte veya direkt olarak boyalı kumaş üzerine tek renk tasarım çalışmaları ile baskı uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir.

Kumaş Bilekliklerimiz  27 x 1,5 cm ölçüsünde ve 20 x 1,5 cm baskı alanına sahiptir.

Ürünlerimize tasarım çalışmalarının yanı sıra KARE KOD BARKOD ve NUMARATÖR uygulamaları yapılarak misafir kontrol uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir.